info: (+48) 509 766 732e-mail: lcyran@elansc.pl

www.sanshun.eu / Oferta

Oferta

 

Szanowni Państwo,


Jako wyłączny przedstawiciel firmy SANSHUN EUROPE Injection Machinery mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokowydajną wtryskarkę hydrauliczną SHE150.

Kluczowe elementy maszyny, mające wpływ na precyzję i jakość są wytwarzane przez najlepszych światowych producentów min. Hydraulika i zawory najlepszej marki VICKERS USA lub YUKEN Japan, Siemens, Schneider, LG, Miller, silniki Intermot Italy, liniały Novotechnik, komputer TECHMATION.

Wszystkie komponenty oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w trakcie całego procesu produkcyjnego sprawiają, że jakość maszyn SANSHUN EUROPE jest na najwyższym poziomie, co doceniło już wielu klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wyjdzie na przeciw Państwa oczekiwaniom, a maszyny będą mogły być atutem Państwa firmy.

 

SANSHUN to:


Wysoce wykwalifikowana kadra z 25 letnim doświadczeniem
56.000m2 hal produkcyjnych
68 krajów eksportowych
6.000 maszyn sprzedawanych rocznie
Maszyny o sile zamykania od 48 do 3600T
System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000
Certyfikat CE

Oferujemy wiele typów najnowszej generacji maszyn, które są odpowiedzią na bardzo indywidualne potrzeby każdego klienta. Są to min.:
Seria SHE – Wtryskarki hydrauliczne (48-3600T)
Seria SHE-PET - Wysokowydajne wtryskarki PET
Seria SHE-PVC - Wtryskarki do PCV
Seria SHE-E - Energooszczędne wtryskarki oparte na serwonapędach
Seria SHE-F - Szybkie wtryskarki do wyrobów cienkościennych ( oferowany przez nas design).
Seria SHE-S - Wtryskarki do tworzyw termoutwardzalnych
Seria SHE-D - Wtryskarki dwukomponentowe
Seria SHE-V - Energooszczędne wtryskarki ze zmienną wydajnością pomp
Seria Vinsion – Nowoczesne, w pełni elektryczne wtryskarki
Automatyczne rozdmuchiwarki PET
Urządzenia peryferyjne
Formy wtryskowe  !!! Cechy charakterystyczne oraz zalety wtryskarek hydraulicznych SANSHUN EUROPE.


Hydraulika:  VICKERS USA
Wszystkie nasze wtryskarki charakteryzują się wysoką wydajnością, kompaktowymi rozmiarami, energooszczędnością oraz cichą pracą. Wysokiej jakości elementy hydrauliczne, min. takie jak proporcjonalne zawory ciśnienia, doskonałe zawory regulujące wyróżniają nasz cały układ wśród innych podobnych występujących
w tego typu maszynach.       


Sterowanie
Specjalistyczny kontroler z przetwarzaniem z wieloma CPU. System ten przyspiesza reakcję systemu kontroli w celu poprawności funkcjonowania, a zwłaszcza dokładności działania maszyny.  Wysokiej jakości sprzęt przemysłowy zapewnia stabilny
i niezawodny system kontroli. Komputery tylko TECHMATION w pełni skonfigurowane pod potrzeby naszych maszyn , nowoczesne ekrany i sterowanie , j.polski i angielski .
www.techmation.com


Układ zamykania
Wszystkie parametry stosowane w sekcji zamykania formy serii SHE zostały zoptymalizowane przez specjalny program komputerowy, umożliwiając idealną pracę całego zespołu.  Kolumny  wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, zostały termicznie hartowane i utwardzone. Kolumny są precyzyjnie obrobione, pokryte twardym, wysokiej jakości chromem, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie i odkształcanie. Bezpieczeństwo mechaniczne związane jest z najbardziej popularnym stylem montażu tylnego. Ruchome formy płyty są wspierane przez żelazne kliny lub elastyczny system hydrauliczny podpierania. Jej poprawiona zbieżności pomaga chronić kolumny i formę , wydłużając tym samym ich czas eksploatacji. Olejowa tuleja i system centralnego smarowania zapewnia przełączanie elementów z idealnym smarowaniem dla ich dłuższej żywotności.


Układ wtrysku:      ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ nawet do 65%
Sekcja wtryskiwania tworzyw jest podtrzymywana przez dwa prowadzące filary i równoważona przez dwa cylindry. Dzięki temu siła działająca jest równomiernie rozmieszczona na ślimaku, podczas wtrysku. Korpus i ślimak wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej i azotowanej, dodatkowo ślimak pokryty chromem. Wszystkie części są odporne na korozję oraz cechują się dłuższą żywotnością. Na życzenie klientów, zespół zmiękczający może być wyposażony w ślimak o dwóch różnych średnicach A & B, w celu zapewnienia najlepszej jakości produktu końcowego.